mitchglaser.com - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

F.A.Q. Rekrutacja Uploadera

F.A.Q. Rekrutacja Uploadera

Jeżeli nie chcesz czekać aż twój upload zostanie przez nas zaakceptowany (co czasem trwa nawet kilkanaście dni), możesz zostać Uploaderem mitchglaser.com!

Rangi zdobywa się stopniowo, zaczynając od Trial Uploadera, poprzez Uploadera i kończąc na Super Uploader. Nie wliczając rang VIP'a.Ranga Trial Uploadera:

Trial Uploader dostaje możliwość wstawiania newsów bez czekania na zaakceptowanie. Jeżeli chcesz więcej możliwości zdaj wymagania na Uploadera lub Super Uploadera.

Wymagania i zasady:

- wstawione i zaakceptowane minimum 75 wartościowych newsów (tapety, mniej wartościowe ebooki, audiobooki itp. nie liczą się), wszystkie wykonane starannie i poprawnie! (newsy jeszcze w poczekalni się nie liczą),
- znajomość i przestrzeganie regulaminu strony,
- - powinieneś robić przynajmniej kilka uploadów na miesiąc.

Ograniczenia:

- brak możliwości edycji swoich tematów,

Jak już spełniłeś wszystkie wymogi, zgłoś się do Boski Roman (Temat wpisać: "Rekrutacja: Trial Uploader") (dostaniesz odpowiedź w ciągu 1 miesiąca, nie wysyłaj więcej niż 1 wiadomości, gdyż traktujemy to jako SPAM!).


--------------------


Ranga Uploader:

Uploader to osoba, która głównie wysyła pliki własnego autorstwa samodzielnie.
Uploader dostaje możliwość wstawiania newsów bez czekania na zaakceptowanie oraz ich edycji i możliwość poprawiania, skrzynka wiadomości zostaje powiększona 2x od normalnego użytkownika i inne korzyści.

Wymagania i zasady:

- ranga Trial Uploadera i przestrzeganie zasad tej rangi,
- dodane przynajmniej 150 wartościowych publikacji (tapety, mniej wartościowe ebooki itp. nie liczą się), wszystkie wykonane starannie i poprawnie!
- powinieneś robić przynajmniej kilka uploadów na miesiąc,
- wysłane minimum 20 GB plików na dowolny serwer uploadu dla mitchglaser.com (muszą mieć w nazwie pliku dopisek "up.dla.mitchglaser.com" lub "for_mitchglaser.com" itp. (np. "Plik_twojego_autorstwa_up_dla_www.mitchglaser.com.rar")

Zgłoszenie powinno zawierać:
- linki do twoich tematów zrobionych z dopiskiem "dla.mitchglaser.com", w sumie przekraczających 20 GB .


Jak już spełniłeś wszystkie wymogi, zgłoś się do Boski Roman (Temat wpisać: "Rekrutacja: Uploader") (dostaniesz odpowiedź w ciągu 1 miesiąca, nie wysyłaj więcej niż 1 wiadomości, gdyż traktujemy to jako SPAM!).


--------------------


Ranga Super Uploadera:

Super Uploader to osoba która ma na swoim koncie większą ilość uploadów, robi często nowe i pozytywnie udziela się na stronie (pomaga innym, odpowiada na komentarze)
Super Uploader dostaje możliwość wstawiania newsów bez czekania na zaakceptowanie, ma możliwość korzystania z panelu Administracyjnego, edytowania swojego newsa oraz podglądu każdego newsa przed wstawieniem na stronę. Skrzynka wiadomości zostaje powiększona 2x od Uploadera i inne mniejsze korzyści.
Super Uploader ma możliwość zamieszczenia reklamy swojej strony w Podpisie, jednak musi to najpierw uzgodnić z adminem.

Wymagania i zasady:

- ranga Uploadera i przestrzeganie zasad tej rangi,
- dodane przynajmniej 500 wartościowych publikacji (tapety, mniej wartościowe ebooki itp. nie liczą się), wszystkie wykonane starannie i poprawnie!
- dodane przynajmniej 50 treściwych komentarzy, wnoszących coś na stronę,
- powinieneś robić przynajmniej kilka uploadów na miesiąc, jeżeli chcesz zrobić sobie dłuższą przerwę, powiadom o tym Administrację,
- wysłane minimum 100 GB plików na dowolny serwer uploadu dla mitchglaser.com (muszą mieć w nazwie pliku dopisek "up.dla.mitchglaser.com" lub "for_mitchglaser.com" itp. (np. "Film_LektorPL_DVDRip_up_dla_www.mitchglaser.com.rar"),
- udzielanie się na stronie (np. w komentarzach, odpowiadanie na pytania przy swoich newsach i pozytywna opinia wśród użytkowników).

Zgłoszenie powinno zawierać:
- linki do twoich tematów zrobionych z dopiskiem "dla.mitchglaser.com", w sumie przekraczających 100GB.


Jak już spełniłeś wszystkie wymogi, zgłoś się do Boski Roman (Temat wpisać: "Rekrutacja: Super Uploader") (dostaniesz odpowiedź w ciągu 1 miesiąca, nie wysyłaj więcej niż 1 wiadomości, gdyż traktujemy to jako SPAM!).--------------------


Ranga VIP Uploadera:

VIP Uploader jest to specjalna ranga nadawana tylko w specjalnych okolicznościach. Więcej informacji otrzymasz na PW Boski Roman.


--------------------

Czekamy na wasze zgłoszenia! Staramy się odpisać jak najszybciej!